"Now we pack the gear, we're out of here. It's a 14 hour drive and no one's sleeping. Say your good-byes and then we're in the van again." (Shelter - In the van again)

wtorek, marca 20, 2007

Eye For An Eye - Gra

Witajcie!

Śpieszę donieść, że jedno z moich zdjęć zamieszczonych na tym blogu doczekało się miejsca we wkładce płyty.Jeszcze ciepła, trzecia z kolei płyta w dorobku Eye For An Eye z Bielska-Białej. Z przyjemnością położę ją na półce obok Post Regiment i El Bandy, ponieważ zespoły te mają wiele wspólnego jeśli chodzi o przekaz, formę, melodie - składające się na klimat tych nagrań. Płyta mimo ostrych hardcore'owo-punkowych riffów i zmian tempa jest bardzo... liryczna. Wiem, że to słowo zabronione w hardcore'owym slangu, ale ja lubię łamać zasady narzucone przez ogół :) (i co mi zrobicie?) Połączenie agresywnej muzyki i poetycznych tekstów czyni ten zespół specyficznym, mającym tylu zagorzałych zwolenników co i wrogów... albo się ten zespół wielbi albo nienawidzi... nic po środku! Sprawdzcie, po której jesteście stronie...

...i pamiętajcie, że kto nie tańczy ten głosował na PiS! ;)


Płytę można zamawiać u zespołu (www.efae.and.pl) lub u wydawcy (www.pasazer.pl).

3 komentarze:

Piotrek pisze...

W takim razie kongratulacje! :)

Dla mnie to jeden z bandów ktorych od lat kojarzę nazwę ale nigdy nie mam czasu sie zapoznac z twórczością;)
Ale teraz juz zaczynam - muzycznie moze nie jest to dokladnie moj gust ale tekstowo jest interesująco i nie sztampowo.
Po zapoznaniu sie z lirykami stwierdzam najlepsze teksty wg mnie są na fabryce drwin.
Będę miał ich na uwadze.

Cherry pisze...

hmmm zastanawiam się dlaczego tylko moje zdjęcie zostało zasłonięte, czyżbym był akurat tą znienawidzoną częścią EFAE... ;))

Dawid pisze...

"...i pamiętajcie, że kto nie tańczy ten głosował na PiS!"

Tomek ma czasami niezłe teksty :-)